PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232222}
7,6 2 032
oceny
7,6 10 1 2032
Last Order: Final Fantasy VII
powrót do forum filmu Last Order: Final Fantasy VII

Genialny

ocenił(a) film na 10

Bez porównania do AC. Gdyby AC zrobiono w tym stylu to by wyszło o niebo lepiej!!!

bin_ladenek14

To jest opening do gry a nie film pełnometrażowy lol.

ocenił(a) film na 10
Osgiliath88

w tamtym poście(to byłem ja) chodziło mi o to, że gdyby w takiej konwencji był utrzymany AC to bym pewnie byłbym zachwycony! Po obejrzeniu tego anime pojawiły się głosy "prosimy o jeszcze" :P . Szkoda że ograniczyli się tylko do jednego małego odcinka- jakby uczynili Advent Children serialem anime, to by odniósł spory sukces. Jak dla mnie AC było za krótkie i wszystko się działo za szybko. Serial FF VII byłby idealnym rozwiązaniem. Szkoda, naprawdę szkoda......

PS. O co ci chodziło z tym openingiem? Z tego co mi wiadomo opening to jest filmik który widzimy na początku po włączeniu "New game".....

ocenił(a) film na 8
Darth_Mail

opening :D ciekawe tylko ze od kiedy "opening" rozpoczyna sie pod koniec gry. ja raczej nazwał bym to alternatywna wersja gry(ale małej części gry). ale o wiele za krótkie to było ja już sie tu podniecałem, myślałem ze sie rozkręca dopiero a tu nagle napisy :( Morio Asaka mógłby zrobić więcej odcinków

ocenił(a) film na 10
bin_ladenek14

Masz zdecydowaną racje ale niestety AC zostało spartaczone .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones