PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232222}
7,6 2 033
oceny
7,6 10 1 2033
Last Order: Final Fantasy VII
powrót do forum filmu Last Order: Final Fantasy VII

Historia tragedii w Nibelheim została nieco zmieniona względem tej znanej z gry, ale to bardzo lekkie zmiany. Film zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, gdyż skupił się głównie na opowiadaniu historii, a nie na bezmózgich walkach, jak to było w słabym Advent Children. Muszę kiedyś sprawić sobie PSP i zagrać w Crisis Core, bo strasznie kręci historia zniszczenia rodzinnej wioski Clouda.
8/10, bardzo udane, krótkometrażowe anime.

ocenił(a) film na 10
Wertyp

Dokładnie, zgadzam się w 100%. Chociaż miałem ochotę sobie obejrzeć ostatnio AC ponownie, to po obejrzeniu jednej walki i popatrzeniu jak oni tam skaczą, latają, cuda-niewidy wyprawiają, to od razu chęć mi przeszła :/ . Last Order ma świetny klimat i wszystko jest takie jakie być powinno. Mogliby tak zrobić anime na podstawie FFVII, byłbym z tego powodu bardzo zadowolony :)

PS Też chciałbym sobie kupić PSP i zagrać w Crisis Core (głównie po to :P)

Wertyp

Jeszcze nie obejrzalem anime, aczkolwiek dzis sie za to pewnie wezne. a co do core crisis, to dodam tylko iz jeśli chcesz poznac historie zniszczenia rodzimej wioski clouda to sie zawiedziesz. gdyz core crisis skupia się głównie na zacku i jego walce z genesis oraz sephirothem. cloud pojawia się dopiero w 3/5 fabuly gry i nie odgrywa w niej zbyt duzej roli. co prawda jest pokazane jak zostaje znizczona jego wioska ale jest to raczej nie zauwazalne w calosci fabuly. ogolnie core crisis jest chyba najlepsza gra jaka do tej pory wyszla na psp, a do tego dostarcza wiele godzin rozgrywki. ja osobiscie poswiecilem na przejscie normal mode około 20 godzin z wykonaniem około 20% zadan pobocznych (ogolem jest ich okolo 300)

83nd1n6_Un17

wlasnie zobaczylem screeny i moge powiedziec iz core crisis przedstawia dokladnie ta sama historie co last order

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones