PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232222}
7,6 2 033
oceny
7,6 10 1 2033
Last Order: Final Fantasy VII
powrót do forum filmu Last Order: Final Fantasy VII

Witam;)
Chciałbym spytać, czy istnieje OST do tego genialnego anime? Mam na dysku tylko ending (pewnie dlatego, że nie ma tam żadnych innych dźwięków:P), a ponieważ muzyka miała ten "siódemkowy" klimat mam ochotę na więcej;]
pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 6
szyszka__11

O ile mi wiadomo: soundtrack jest. Wspólny z Before Crisis na dodatek. Tyle ze w POlsce tego nie uświadczymy :( nawet z dostępnością "nielegalną" jest cięzko ;/

ocenił(a) film na 9
szyszka__11

Nie zgadzam się z postem poniżej (w sumie to chyba powyżej :))

Widziałem soundtrack na allegro - cena ok. 140 pln za 2CD, imporcik z Japonii. Na eBayu też da się kupić, ale dochodzą koszty wysyłki z zagranicy.

W każdym bądź razie muzyka w filmie jest genialna. Tak się składa, że identyczna z tą w grze na PSP - Crisis Core: Final Fantasy VII. Grę przeszedłem, a w muzyce Ishimoto się zakochałem. Od tego czasu stawiam go na równi z Nobuo Uematsu. Geniusze.

Ale do rzeczy, o ile jeszcze się nie domyśleliście o co chodzi. W grze CC: FFVII i fimie FFVII:AC muzyka jest identyczna. Wystarczy wejść na google i znaleźć soundtrack z gry. Ja mam i szczerze polecam. Żałując jednocześnie, że nie udało mi się kupić oryginała.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
_illusion_

'W grze CC: FFVII i fimie FFVII:AC muzyka jest identyczna.'

Akurat z tym się nie zgodzę. Oczywiscie dużo motywów mają współnych (bo jak miałoby być inaczej?), ale obie scieżki dźwiękowe bardzo się od siebie różnią (uwielbiam obydwa ;P). CC bardziej podchodzi pod konsolowy styl, wczasie gdy w AC przeważa ton epicki z porządnymi basami (jesli wiesz, co mam na mysli, lol). Pan Ishimoto zgrabnie połączył swoje własne motywy z tymi pana Uematsu, co dało CC nieco swieżosci, a przy tym utrzymało go atmosferze oryginalnego FFVII ;P
Ja sciągnełam oba soundtrack'i przez torrent'a. Nawet w Stanach miałam problemy z ich znalezieniem (udało mi się trafić jedynie na OST do DoC, a ten nie jest już tak dobry).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones