PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855725}

Po horyzont

Horizon Line
4,3 1 162
oceny
4,3 10 1 1162
Po horyzont
powrót do forum filmu Po horyzont

Mocne 6/10

ocenił(a) film na 6

Spoko film. Wiadomo, trzeba zawiesić nie wiarę, bo sporo głupotek, ale film nie nudzi i to jest najważniejsze.

ocenił(a) film na 2
Tomashi_2

Trudno mi się zgodzić.Jest po prostu głupi i to nie w sensie,że głupio śmieszny ani nawet tak głupi,że aż śmieszny tylko po prostu tak głupi,że aż żal.Naprawdę nie trzeba się znać na lotnictwie by to dostrzec.
Równie mądry był samolot zaparkowany w lesie nieopodal jeziora w jednym polskim filmie.

ocenił(a) film na 6
saycora

Jak coś to zobacz film Skybound. To jest dopiero "dzieło".

ocenił(a) film na 6
Tomashi_2

Dokładnie,ten film sprawia widzowi dobrą rozrywkę i nie przynudza,to jest najważniejsze.Wiadomo że tego typu filmy nie można brać na poważnie.Czasami miałem wrażenie jakbym oglądał czarną komedie.Ten film pasuje idealnie do zimnego piwka i pizzy ;)

ocenił(a) film na 1
jazdowicz2666

ten film nie pasuje do niczego! totalne dno. Zabroniłbym całkowicie jedzenie przy tym gniocie, żeby nie powodować odruchów wymiotnych! Po co piszecie takie banialuki?

ocenił(a) film na 1
Tomashi_2

dno! całkowite dno! jaki masz interes żeby pisać tak nietrafioną opinię?

ocenił(a) film na 6
wymagajacy191919

Żaden kurde interes tylko moja opinia która akurat jest trafiona. A jak chcesz zobaczyć dno to "polecam" film Skybound. W sumie cały ten twój komentarz to również jest dno.

Tomashi_2

Film nie nudzi??,chyba idiotów. Większego g..dawno nie widzialem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones