James WoodsI

James Howard Woods

7,9
10 721 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Woods

http://www.bitrebels.com/geek/top-10-smartest-people-infographic/

oO, szok w bani.

użytkownik usunięty
IOOI

Też przed chwilą na to trafiłem i się zaskoczyłem pozytywnie. :)

IOOI

Jego IQ wynosi ponad 180.

użytkownik usunięty
IOOI

Rzeczywiście szok. Nie mogę się nadziwić, dlaczego zgodził się zagrać w takim szambie jak "Straszny film 2"? Przypomnę, że w tym filmie "wypuścił z siebie prawdziwe szambo".

IOOI

Nie jest - tylko gra takiego. W końcu to aktor :) Doda też podobno miała bardzo wysokie IQ w testach a jaka jest prawda każdy widzi. Dam ci jedną radę. Nie łykaj wszystkiego co ci wciskają w tv i gazetach bo to same pierdoły.

HlTMAN

Tylko, że Woods nawet należy do Mensy. Lakonicznie pisząc jest "inteligentniejszy" od Einsteina. Uprzedzając Twoje pytanie: genialnym naukowcem nie został, w wyniku wypadku (stąd też te blizny).
Co do Dody, to jej inteligencja jest niezaprzeczalna (choć bez porównania do członków Mensy...). Cały jej wizerunek to jest genialna kreacja, stworzona po to, żeby zarabiać. Na ile już zatarła tę granicę między wizerunkiem a rzeczywistością to nie wiem, ale chyba nie narzeka

Szem

Chcesz mi wcisnąć, że jakiś wypadek po którym zostały mu blizny przeszkodził mu w zostaniu genialnym naukowcem a nie przeszkodził w zrobieniu kariery w branży w której wizerunek i brak skaz na ciele takich jak np blizny liczy się bardziej? Słyszałeś o kimś takim jak Stephen Hawking? Koleś jest całkowicie sparaliżowany. Nie może nawet rozmawiać bez specjalnego komputera a jakoś nie przeszkadza mu to w byciu jednym z najwybitniejszych żyjących obecnie naukowców. A co do Dody to kolejny kit. Widziałeś choć jeden wywiad z tą osobą? Wizerunek kur_ewki to jedno a to, że jest zwyczajną chamką i prostaczką to zupełnie co innego. Można mieć kontrowersyjny wizerunek i być jednocześnie inteligentną osobą. Doskonałym tego przykładem jest Marilyn Manson. Bardzo inteligentny facet czego w życiu bym nie powiedział patrząc na niego, ale wystarczy obejrzeć z nim wywiad aby się o tym przekonać. Doda mimo że jest ładna to jest po prostu odpychająca i aseksualna właśnie przez to swoje prostactwo. Ubrana Rita Hayworth ma w sobie więcej seksu niż rozebrana do naga Doda. A kasę w Polsce zarabiają również takie osobistości jak Shazza czy Mandaryna. Nie zmienia to faktu, że są po niżej jakiejkolwiek krytyki. Oczywiście żeby nie było - Jamesa Woodsa uważam za bardzo dobrego aktora.

HlTMAN

Ale wizerunek Dody, zarówno na scenie jak i w mediach, to właśnie kreacja... Nie przeczę, to chamka i prostaczka, ale z doskonałym wyczuciem rynku. Wie jak się sprzedać, gdzie się pokazać, co ubrać, z kim pieprzyć, itd. Mandaryna i Shazza były raczej sezonowe, a Doda od 10 lat wciąż jest celebrytką. W tej branży to już ewenement. Ona się żadnym talentem ani urodą nigdy nie wyróżniała, tylko właśnie inteligencją, sprytem i umiejętnością brylowania. Nie wiem jaka jest prywatnie, ale podejrzewam, że może być zupełnie inna. Sam napisałeś, żeby nie łykać wszystkiego co w TV wciskają ; )

Co do Woodsa, przyznaję że się zapędziłem. Więc poprawka -on nawet nie chciał być tym naukowcem ; p

Szem

Nad wizerunkiem "gwiazdek" takich jak Doda czuwa cały sztab ludzi. Jedni zajmują się ubiorem, inni włosami inni makijażem a jeszcze inni promocją. Tak więc to, że jest cały czas na "topie" to tak naprawdę niewielka w tym zasługa jej samej. A z tym, że wie komu wskoczyć do łóżka to równie dobrze może być tak, że wskakuje wszystkim z myślą o późniejszych korzyściach. Wyczujesz jak nie wiesz?

"Sam napisałeś, żeby nie łykać wszystkiego co w TV wciskają ; )"

Mi nikt niczego nie wciska. Są to jedynie moje spostrzeżenia. TV to ja już w ogóle nie oglądam od przeszło 2 lat. No chyba, że gdzieś u rodzinki jestem, albo u znajomych, to czasami się trafi wywiad z tym pasztetem umysłowym. Widziałem kilka wywiadów i programów w których gościła i na ich podstawie oraz na podstawie tego w jaki sposób się tam wypowiadała stwierdzam, że jest totalną idiotką. Można być chamski jak np Kuba Wojewódzki, ale jak się tego gościa słucha to od razu zdaje sobie człowiek sprawę, że jest on bardzo inteligentny i bystry. I mówię to jako osoba, która za nim nie przepada. Słuchając Dody wyczuwa się jedynie głębokie szambo. Nie wydaje mi się żeby różniła się wiele w życiu prywatnym, bo widziałem kilka nagrań z ukrytej kamery w których nie zdawała sobie sprawy że jest nagrywana i było to samo.

Szem

Tylko, że Einsteinowi nie zmierzono iq. Ktoś mądry wynajdywał jakieś uczone sposoby, polegające bodajże na analizie dzieł, aby określić iq osób, które nie żyły już od dawna. Wyszło, że Einstein ma 160, choć to tylko oszacowanie, podobnie wywnioskowano iq Leonarda na 220, mimo że nikt tego nie zmierzył. Dlatego porównywanie obu mija się z celem. Poza tym lista wybrakowana, nie wiem czemu ma ona służyć...

Szem

Fakt! Doda wyróżnia się intelektem, niestety zajmuje "drugi biegun" na tej drabinie. Sądziłem, że już dawno rozwiano wątpliwości co do jej rzekomego geniuszu. Na wszelki wypadek odsyłam: http://www.rabczewska.fora.pl/wyznaczniki-sukcesu-iq-plagiaty-fani-sex-i-majdan, 12/iq-156-wynik-naciagniety-do-granic-absurdu,85.html

użytkownik usunięty
HlTMAN

no racja, w "Family Guy" dal sie dwa razy zlapac na glupia pulapke i cukierki na przynete. gdzie niby ta jego inteligencja?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones