Ming-Na Wen

7,4
3 587 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ming-Na Wen

W Agentach Tarczy bohaterowie co jakiś czas wspominają że jej bohaterka oprócz Melindy jest również jakąś "
Kawalerią". Może mi ktoś pomóc i powiedzieć kto to taki jest?

sanwit86

Nie jest jakąś "Kawalerią". To jest po prostu jej przezwisko, które otrzymała po jednej z misji.

Sakko7

Ok. Dzięki. Myślałam że może jest jakąś ex superbohaterką a ją nie nadąrzam za fabułą.

sanwit86

W jednym z odcinków, bodajże w tym, w którym jest ten demon i w którym Fitz i Simmons robią sobie żarty ze Skye jest to wytłumaczone. Najpierw jest wersja właśnie Fitz'a i Simmons, potem Ward'a. A na końcu Coulson tłumaczy na prawdę z jakich okoliczności i dlaczego właśnie po misji w Bahrajnie otrzymała tą ksywkę.

Proca223

Ale ten odcinek ,o którym mówisz, jeszcze nie był emitowany Tv , pawda?

sanwit86

Był, to sam początek sezonu...

sanwit86

Hmmm wiem że to było dawno w sensie ten wpis, ale to jest w pierwszym sezonie właśnie najpierw słownie wyjaśnione. Natomiast sezon drugi nie chcę kłamać ale chyba coś kolo odcinka 14 (nie daję głowy) jest całość pokazana, co jak, gdzie dlaczego itp. są sceny z przeszłości właśnie z tej misji.

Nie będe odpowiadać dokładnie na pytanie bo nie chcę spoilerować komuś kto jeszcze nie oglądał serialu.

sanwit86

to jest dobrze wytlumaczone w odcinku 2x17, wczesniej tylko o tym wspominaja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones