PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685358}
5,9 295
ocen
5,9 10 1 295
Enlisted
powrót do forum serialu Enlisted

Nawet śmieszne

ocenił(a) serial na 3

Obejrzałem przed chwilą pilotowy odcinek, był całkiem zabawny - no bo jak mogło być inaczej skoro to komedia o gamoniach w wojsku. Nie podobał mi się za to sposób w jaki zostało to wszystko pocięte i zmontowane. Poszczególne sceny wyglądają jak kompletnie wyrwane z kontekstu, a akcja lata z miejsca na miejsce powodując niepotrzebny chaos. Obawiam się też, że dobre pomysły szybko się wypalą (w tym odcinku był sztampowy motyw z ćwiczeniami polowymi), a kolejne odcinki staną się wtórne. Pożyjemy zobaczymy, dam serialowi szanse.

gagarin77

Zgadzam się.

użytkownik usunięty
gagarin77

Dla mnie ten pilot skojarzył się z tworzeniem zabawnej sztuki teatralnej w liceum. Dla mnie i kolegów było to super zabawa, dla widzów kompletna żenada.

Jeden odcinek wystarczył mi, aby trzymać się od tej produkcji z daleka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gagarin77

Nie zaśmiałem się ani razu :( A szkoda, bo miało być zabawnie

ocenił(a) serial na 3
gagarin77

Niestety w drugim epizodzie nastąpiło to czego się spodziewałem - autorom skończyły się dobre pomysły. Odcinek był tak słaby, że szkoda gadać. Dołujący poziom prezentowały zarówno żarty słowne jak i humor sytuacyjny. O ile w pilotowym epku byłem w stanie przeboleć mankamenty techniczne za względu na humor, tak w drugim odcinku zaistniała sytuacja odwrotna i na to przymknąć oka nie mogę.
W przypadku komedii jeśli nie jest ona śmieszna to poważny problem, wręcz dyskwalifikujący. Dla mnie oznacza to koniec oglądania tego serialu.

gagarin77

Pilot mi się nie podobał, ale później jest ok. Bez rewelacji, ale ok.

gagarin77

Obejrzałam cały sezon i mi się podoba, klimatem kojarzy mi sie z Mash chociaz wiadomo,że mu nie dorównuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones