PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1208}

Final Fantasy

Final Fantasy: The Spirits Within
6,9 17 070
ocen
6,9 10 1 17070
6,0 5
ocen krytyków
Final Fantasy
powrót do forum filmu Final Fantasy

5/10

ocenił(a) film na 5

Pewnie gdyby ten film oglądało by sie w 2001 r kiedy miał swoja premierę i to kiedy wchodziliśmy w nową epokę czegoś nowego to
film robił większe wrażenie niż oglądanie go teraz jak wszystko poszło do przodu i pojawiają się nowe rzeczy np w kinie
film 3D i 4D i na tym nie koniec .Dlatego wizualność tego filmu już tak nie działa to nie znaczy że nie widać poświęconego
czasu i energi twórców ,Tylko że szkoda że zapomiano tu o scenariuszu film jak by nie odpowiada na pytania które za daje i ja
po pewnym czasie mialem już mętlik w oglądaniu tego dzieła .Dobrze w recenzji jest napisane że nie wiemy czemu 8 duszcz a nie 10
czy 6 ja bym dodał czemu takie dusze które są wymmienione filmie np czemu nie mu być ten orzeł .Potem tłumaczenie w jak są uwiezieni
gdzie dochodzą do wniosku że to duchy ale za nim to tego doszli to tworzyli już takie niuase że nie odbierałem juz jako wypociny.
Wiec kulą i nogi tego filmu jest scenariusz .Na szczęście film się broni od strony wizualnej fajnie są zronbione fantomy chyba
jakoś tak .Pewnie było mówione w filmie ale pewnie mi uciekło czemu fantonmy to jako wielke stwory dla mnie owady .To chyba było
tlumaczone jak siedzieli w areście .Pewnie 2001 r gdybym oglądał ten film to inaczej bym na niego patrzył jak na coś nowego.
Nowa era w kinie .Teraz odbiór jest już inny a jeszcze na minus pogłebia go lichy scenariusz.5/10

kinoman1985

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones