PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1208}

Final Fantasy

Final Fantasy: The Spirits Within
6,9 17 070
ocen
6,9 10 1 17070
6,0 5
ocen krytyków
Final Fantasy
powrót do forum filmu Final Fantasy

Spodziewałem się nudnej bajeczki, ale wszystko zostało tu nieźle wyjaśnione.
Akcja się rozwija. Sporo wrażeń. Momentami klimat przypomina wręcz film ALIENS.
Muza dobra. Nie jest to film fantasy, ale s-f bardziej z bandą ludzików wierzących, że ziemia ma duszę co wydaje się tu nieco naciągane reszta spoko. Niedoceniony. Długo się wahałem z obejrzeniem, ale nie żałuję.

Movie_Crash_Man

jesli taki dobry to czemu nie dajesz 8-10??? IDZ SIE LECZYC!

ocenił(a) film na 4
kotbury

nie da sie

ocenił(a) film na 8
Movie_Crash_Man

Można powiedzieć że spodziewałem się nudnego komentarza, ma początek, rozwinięcie i koniec. Momentami przypomina ludzkie pismo, ale nie uwierzę że takie komentarze potrafią napisać ludzie mający inteligencję wyższą niż nornica*, bo wydaje mi się nieco naciągane. ;)
Wiesz co to jest "konwencja", to dzieje się pewnym uniwersum, w którym właśnie tak jest, że ziemia, roślinki itp ma swoją energię. Inaczej równie głupim pomysłem jest tworzenie obcych których krew fosforyzuje, a innych to kwas. Po to tworzy się S-f i fantasy, żeby tak właśnie było - fantastycznie.
Jeśli ktoś oczekuje od tych gatunków czegoś innego, może równie dobrze oglądać National Geographic. :)

*To o nornicy nie miało na celu urażenie cię, tylko podać przykład w pewnej konwencji. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones