PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1208}

Final Fantasy

Final Fantasy: The Spirits Within
6,9 17 070
ocen
6,9 10 1 17070
6,0 5
ocen krytyków
Final Fantasy
powrót do forum filmu Final Fantasy

powiedzcie mi to to ma wspolnego z ff sam jestem fanem fajny film nawet sqere przylozylo do tego reke ale niepowinno sie to nazywac final fantasy dlatego tylko 6 fajny nic bym niezaucil ale z finala to prawie nic tam niebylo spodziwalem sie czegos innego

macix666

Mi się wydaje, że chodziło o tą energię Gaii i tych Zjaw - Miały jakiś związek z LifeStream... Albo nim po prostu były?

ocenił(a) film na 10
macix666

jak kazdy final fantasy procz X-2 ma nowa historie od 0 wiec nie wiem czemu piszesz ze nic nie ma wspolnego z final fantasy...

ocenił(a) film na 10
macix666

Na grach ff się nie znam i nie chce. Skoro każda gra jest o czymś innym ( ze stałym motywem przewodnim) to tym bardziej taka historia pasuje.
A sam film to wielkie dzieło, prawdziwy pokaz co będzie możliwe do stworzenia za pomocą komputerów w niedalekiej przyszłości.
Pomyślcie nie tylko o s-f, ale tez o kazdym innym gatunku filmu.
To za to cenię ff:sw najbardziej.
Gdyby to był typowy film z usa z zywymi aktorami i scenografią, to i tak dałbym minimum 7/10, bo to dobry film akcji/sf (z nutką ideologii).
pozdro

ocenił(a) film na 8
macix666

I jeszcze musisz pamiętać że tam jest motyw "Ratowania Planety", który pojawił się w FF VII, nie wiem czy i innych też, nie grałem lecz powoli nadrabiam straty :)

ocenił(a) film na 8
nencik

W Final Fantasy X (gra) też jest motyw ratowania planety (przed Sin'em). Hmm jakby nie było, to w każdym Final'u trzeba coś/kogoś przed kimś/czymś ratować. :P

macix666

A mnie FF przypominało chociażby to, żę potwory znikąd przychodziły ;) Tak jak chociażby w FF8. No i Dr Sid podobny do Cida, z nazwy z wyglądu też roszke. Dużo rzeczy można znaleźć wspólnych z FF.

ocenił(a) film na 7
butryk_2

Jeśli chodzi o wizualną część filmu, to jest niesamowity (w sensie, że osiągnięto tak zajebisty i realistyczny efekt tylko grafiką komputerową- postacie ludzi, mimika, etc.), ale całościowo jak dla mnie jest nudnawy. 6/10

macix666

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones