PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1208}

Final Fantasy

Final Fantasy: The Spirits Within
6,9 17 070
ocen
6,9 10 1 17070
6,0 5
ocen krytyków
Final Fantasy
powrót do forum filmu Final Fantasy

jak w tytule. niestety, fabularnie nie do rozgryzienia.

ocenił(a) film na 9
Vitec

Dawać 3 filmowi za to ze się było zbyt malo inteligentnym albo zbyt leniwym by rozgryźć fabułę do to jest ŻENADA. 2001 rok a animacja nie odbiega od dzisiejszych standardów, do tego wspaniały klimat i muzyka (w tym miejscu za same te fakty film zasługuje conajmniej na 6). Ogladnij drugi raz, skup się na wizjach i dialogach. Ja spoilerował nie będę. Have fun

ocenił(a) film na 3
poiu007

Poprawia samopoczucie jak się kogoś przydepnie, prawda ?
Każdy ocenia jak mu się podoba, inaczej nie miałoby to sensu, no nie ?

poiu007

to po co odpisujesz, skoro spoilerować nie bedziesz? padło konkretne pytanie, wiec jesli nei zamierzasz udzialac odpowiedzi - daj sobie spokoj. btw- jesli sie zamiesci nagłowek "SPOILER" wtedy osoba nei znajaca fabuły może nie czytać, yntelygencie...

ocenił(a) film na 8
Vitec

Ja oglądałem około 10 lat temu i z tego co pamiętam to mi się podobał.

ocenił(a) film na 9
Vitec

czego tu niby nie dało się rozgryźć? fabuła nie jest jakoś strasznie skomplikowana. może nie powinieneś oceniać skoro nie zrozumiałeś?

ocenił(a) film na 3
shaantia

Każdy ma prawo do oceniania jak i na podstawie czego mu się podoba. Do tego służą oceny. Ja sobie to prawo rezerwuję i nawet jeżeli nie zrozumiem pozwalam sobie oceniać.
I gdzie jest powiedziane, że muszę zrozumieć żeby ocenić ?

ocenił(a) film na 9
Vitec

Bo zaniżasz ocenę tylko na podstawie tego, że nie umiałeś zrozumieć filmu. Więc tak na prawdę oceniasz swój iloraz inteligencji, a nie sam film.
Proponuję ci obejrzeć go jeszcze raz ;)

ocenił(a) film na 3
shaantia

Oj nieładnie, ja ci do twojego ilorazu nie zaglądam.
Na przyszłość proponuję się hamować z osobistymi wycieczkami bo możesz trafić na mniej wyrozumiałego.
Oceń sobie co chcesz i jak chcesz. Twoje prawo. Od mojego się odczep.

Vitec

Kiedy ma rację przecież.

Vitec


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

ocenił(a) film na 3
kotbury

może tak lubię ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones